EKO wooden teether for child - apple

zł47.00

Ekologiczny gryzak w kształcie jabłka jest w pełni naturalnym produktem. Został wykonany w Polsce z najwyższej jakości certyfikowanego drewna klonowego. Perfekcyjnie gładki. Zawieszka „listki” w dwóch wariantach kolorystycznych została uszyta z lnu polskiej produkcji (do wyboru len naturalny- niebarwiony lub w kolorze zgaszonej zieleni).

Idealny na prezent.

Gryzak jabłko to autorski wzór DoPrzytulania.pl. Został zaprojektowany tak aby Maluszek mógł go łatwo chwycić z każdej strony, a wypustki pozwolą na delikatny masaż dziąseł. Przeznaczony powyżej 3 miesiąca życia. Przetestowany przez dzieci.

Drzewo klonowe jest doskonałym materiałem do gryzienia, jest antybakteryjne o zwartej strukturze (pozbawione drzazg), przy jego obróbce nie użyto barwników i szkodliwych substancji chemicznych. Jest w 100 % bezpieczny.

Łatwy w utrzymaniu czystości – wystarczy przetrzeć czystą, wilgotną szmatką (można dodać delikatne mydełko). W razie mocnego wysuszenia drewna na skutek kontaktu ze śliną wystarczy zaimpregnować je ulubionym olejem jadalnym. Lniany woreczek i zawieszkę można prać w temp. 30 stopni. W celu dezynfekcji należy wyprasować.

 W razie uszkodzenia gryzaka należy wymienić na nowy.


Wymiary gryzaka:
8,5 cm x 8,5 cm


Wyprodukowany w Polsce.

Ekologia jest dla nas bardzo ważna!

Każdy gryzak jest pakowany w ekologiczny, lniany woreczek w kolorze zawieszki. Istotne jest również jak przechowujemy gryzaki, nie używamy do tego plastiku! Wykorzystujemy wyłącznie len i kartonowe opakowania. Papierowa metka jest przymocowana lnianym sznureczkiem. Gryzaki są produkowane na bieżąco, małymi partiami, tak aby uniknąć magazynowania i utylizacji.

Drewniany gryzak jabłko POLSKI PRODUKT

Zawieszka listki len naturalny 100%

Zawieszka listki len 100% kolor zgaszony zielony

Expand
19 Items
Colour
Quantity

 

Free delivery from 299 PLN !

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password