Chusteczki wielorazowe bawełniane zero waste z chustecznikiem - wrzos

zł149.00

Z ogromną radością przedstawiamy Państwu nasz nowatorski produkt: chusteczki wielorazowego użytku w ręcznie szytym chusteczniku.

W skład oferowanego produktu wchodzą: 18 sztuk dwustronnych chusteczek oraz chustecznik.

 

Chusteczki wykonane zostały z 100% płótna bawełnianego o wysokiej gramaturze, co zapewni ich trwałość przez bardzo długi czas.

 

Produkt ten przeznaczony jest dla osób chcących zminimalizować ilość wyrzucanych rzeczy. Chusteczkami zgodnie z własnymi potrzebami można zastąpić m. in. ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne, mokre chusteczki dla dzieci, czy papierowe serwetki. Ze względu na użycie dwóch warstw tkaniny cechują się dużą chłonnością. Szczególnie polecamy je jako chusteczki dla dzieci brudzących się podczas posiłku. Jednak nie narzucamy ich konkretnego użycia, pozostawiamy to Państwa uznaniu.

Po zużyciu zależy wyprać chusteczki i ułożyć je w prosty sposób (link) a następnie umieścić w chusteczniku, wykorzystując otwór umieszczony pod spodem.

 

Należy pamiętać, że niektóre pokarmy jak np. marchewka mogą zabarwić bawełnę w sposób uniemożliwiający całkowitego pozbycia się plamy. Mimo odbarwienia chusteczki nadal spełniać swoje funkcje.

 

Produkt szyty ręcznie w Polsce.

 

Zarówno tkanina bawełniana, jak jej nadruk posiadają Certyfikat OEKO-TEX 100 klasy I, gwarantujący bezpieczeństwo używania produktu przez niemowlęta.

 

Wymiary: 22cmx22cm

Skład chusteczek: 100% bawełna

Skład pojemnika: 100% poliester imitujący len

Zasady pielęgnacji: chusteczki można prać w pralce w temperaturze max. 30°, w celu dezynfekcji prasować,  nie należy stosować wybielaczy.

Expand
chustecznik_wrzos
1 Item

Data sheet

Composition
Quantity
Last items in stock

 

Free delivery from 299 PLN !

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

You might also like

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password