Chusteczki wielorazowe

Aktywne filtry

Chusteczki wielorazowe zero waste 

Chusteczki wielorazowe dedykowane dla osób poszukujących ekologicznych rozwiązań. Zostały uszyte z dwóch warstw wytrzymałego płótna bawełnianego, które można prać wielokrotnie. Wzorzysty materiał zarazem jest piękny w swoim wyglądzie i funkcjonalny.

W zestawie sprzedawany w ręcznie uszytym pojemniku „chusteczniku” - handmade, by chusteczki zawsze miały swoje stałe miejsce. Chusteczki wielorazowe Zero Wastepomocne podczas posiłków małych dzieci, nauki czystości i ich samodzielności. Będą również pięknie komponowały się na stole jako serwetki dla gości. 

Z naszego doświadczenia wiemy, że świetnie sprawdzają się jako chusteczki wielorazowe dla niemowląt i dzieci. Pomysł powstał zupełnie przypadkowo, gdy wraz z 6 miesięcznym synem zaczęliśmy testować metodę BLW - w Polsce znaną jako Bobas Lubi Wybór. Na początku testowaliśmy zwykłe tkaniny aż doszliśmy do wniosku że najlepszym wyborem będzie płótno bawełniane. Wybraliśmy fajny wzorzysty materiał - jego wzór świetnie kryje ciężko spieralne plamy. 

Wybrany materiał bynajmniej nie jest przypadkowy. Jego piękny wzór sprawił że świetnie sprawdza się nie tylko jako chusteczki zero waste. Uwielbiany jest przez kobiety, jako eleganckie chusteczki do nosa. Jeśli interesuje Państwa tylko sam zestaw chusteczek bez chustecznika, zapraszamy do kontaktu, dla naszych klientów zawsze robimy wyjątek :). 

Estetyka ? Nie, zdecydowanie ekologia!

Względy estetyczne to jedno, jednak tu chodzi o ekologię! Dlatego wracamy na ziemię. Trzeba przyznać że dzięki temu rozwiązaniu, do zera - tak do zera, ograniczyliśmy ilość wyrzucanych ręczników papierowych. Nasz syn od nauki BLW po bunt dwulatka, świetnie prowokuje sytuację by użyć chusteczek. Ręcznik papierowy odszedł w odstawkę. Jesteśmy dumni z tego produktu, co więcej, sami go używamy, więc jesteśmy przekonani że będą Państwo z niego zadowoleni. Nasz chustecznik

Z czystego serca polecamy nasz chustecznik - pod tym linkiem znajdziecie Państwo jak można go składać. DoPrzytulania.pl

 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password