Poznaj markę DoPrzytulania.pl

 

 

Witaj!

 

Nazywam się Agnieszka, jestem właścicielką DoPrzytulania.pl. Jestem mamą 2,5 rocznego synka. Cudowny czas ciąży i macierzyństwa również i mnie zwalił z nóg i pochłonął mnie całkowicie. Z zawodu jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego dlatego temat dzieci już wcześniej nie był mi obcy. Teraz mam jeszcze większą okazję by poznawać ten piękny i zadziwiający świat dziecięcy. Fascynuje mnie temat wychowywania dzieci…prywatnie i zawodowo.

 

Dołączyłam do tego swoją pasję…szycie na maszynie.

 

Nie będę pierwszą osobą, która twierdzi, że otaczanie dzieci pięknymi rzeczami ma ogromne znaczenie na ich rozwój. Piękne rzeczy tutaj uznaję za rzeczy z wysokiej jakości materiałów, funkcjonalne, o prostym i wyjątkowym, subtelnym wzorze. Inspirację do tworzenia produktów czerpię z obserwacji świata dzieci i natury. Dzieci i natura to przepiękny duet.

DoPrzytulania.pl to mała firma z wielkim sercem i mnóstwem pomysłów.

 

Co zasługuję na uwagę?

 

Tworzę jak dla swojego dziecka. Każde dziecko zasługuję na to co najlepsze. W szyciu jak w wychowaniu…każde dziecko traktuję podmiotowo, to ja jestem dla niego, okazuję mu ogromny szacunek. Dlatego miesiącami wybieram tkaniny, dociekam o aktualne atesty potwierdzające bezpieczeństwo maluchów, sprawdzam i testuję czy to co wykonuje będzie służyło przez lata w niezmienionej jakości. 


Nie produkujemy śmieci

 

By chronić środowisko szyję mniej a częściej by nie magazynować i utylizować produktów. Używam papierowych opakowań, lnianych sznureczków, woreczków lnianych. Nie produkuję śmieci. Wszystkie odpady- resztki materiałów lądują w wielkim worze, który po pewnym czasie jest zaszywany i służy jako pufa naszej rodzinie lub znajomym. Chcę używać jak najwięcej naturalnych surowców.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password